O nas.

Drew-Hat DOMY DREWNIANE to marka powstała w 2000 roku na fundamencie rodzinnej firmy. Zajmujemy się kompleksową budową ekologicznych energooszczędnych domów całorocznych z bali oraz domów w technologii szkieletowej, a także domków letniskowych, altan i drewutni. Dla klientów poszukujących materiałów drzewnych mamy szeroką ofertę desek elewacyjnych, desek podłogowych i tarasowych a także drewna konstrukcyjnego.

Drew-Hat DOMY DREWNIANE to firma, która od początku istnienia dba o wysoką jakość naszych wyrobów i fachową obsługę klienta. Wieloletnie doświadczenie i otwartość na nowe nurty pozwoliło nam stworzyć zespół, który potrafi połączyć tradycję i nowoczesność, dzięki czemu możemy sprostać najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom i poszerzać grono zadowolonych klientów. Projektujemy ekologiczne, energooszczędne domy drewniane z bali i w technologii szkeletowej.

Drew-Hat DOMY DREWNIANE oferuje Państwu nową myśl, która składa ukłon zarówno tradycji budowania, jak i samemu budulcowi. Tworząc nasze domy pragniemy, aby posiadały cały możliwy urok dawnego budownictwa ale także dokładamy wszelkich starań, aby techniczny obiekt budowlany zmienić w Rodzinny Dom. Dbamy na każdym etapie o rzetelne i odpowiedzialne podejście do procesu budowy domu oraz najwyższą jakość. Budujemy ekologiczne energooszczędne domy drewniane. Do zadań podchodzimy uczciwie i staramy się dać więcej niż obiecujemy!

Arrow up